AccountView
Přihlásit se
MoventumOffice
Přihlásit se
Private investors

Služby pro koncové investory

Finanční poradci, kteří s námi spolupracují, se starají o soukromé klienty z více než 124 zemí na ce

Důvěryhodné partnerství nás zavazuje k nejvyšší pečlivosti.

Vůči Vašim investicím jsme povinni zachovat absolutní spolehlivost.

Důvěryhodné partnerství s více než 1.600 finančními poradci a jejich četnými soukromými klienty nás už přes 20 let zavazuje k nejvyšší pečlivosti. Proto se soukromí investoři rozhodli svěřit nám svá portfolia cenných papírů spravovaná finančními profesionály - s více než 1 milionem transakcí ročně a účty v široké škále měn.

 

Nabízíme všechny služby týkající se spolupráce s poradci a správci majetku: nezávisle a produktově neutrálně. Váš finanční poradce Vám tak může obsáhle poradit ve všech otázkách týkajících se finančních investic, jako např. investice do cenných papírů, spoření ve fondech a zabezpečení na stáří a přitom se můžete spolehnout na nejvyšší možnou ochranu dat a bezpečnost transakcí.

 

Společnost Moventum S.C.A má licenci a dohled provádí Lucemburský regulátor finančního trhu (CSSF) a je členem systému pro odškodnění investorů Système d’indemnisation des investisseurs Luxembourg (SIIL).

Investiční účty, které chrání Vaše aktiva

Vklady klientů vedené u společnosti Moventum spravuje banka Banque de Luxembourg. Je členem lucemburského fondu na zajištění vkladů FGDL (Fonds de garantie des dépôts Luxembourg) a patří ke stabilní a silné skupině podniků. 

Banka Banque de Luxembourg je dceřinou společností Crédit Mutuel Alliance Fédérale přes Crédit Industriel et Commercial (CIC), která drží 100 % obchodního kapitálu banky. 

Banka Banque Fédérative du Crédit Mutuel (BFCM) získala od ratingové agentury Standard & Poor’s hodnocení „A“, od Moody’s hodnocení „Aa3“ a od Fitch hodnocení „A+“. Tím patří Crédit Mutuel Alliance Fédérale k bankám s nejlepším hodnocením ve Francii a v Evropě.

 

Další informace najdete zde:

Banque de Luxembourg

Crédit Mutuel & Ratings

PaperLess -Digitální onboarding: Komfort a ochrana životního prostředí

Proces založení účtu a depozita se může provádět pomocí digitálního podpisu smlouvy zcela v bezpapírové formě. Klienti se mohou prokázat pomocí videoidentifikace a smlouvu podepsat elektronickým podpisem.

Tím se proces založení účtu stává přátelštějším pro klienta i životní prostředí. Přívětivý, bezpečný a podle zákona.

 

Klientům, kteří dávají přednost klasické metodě založení účtu, bude tento způsob samozřejmě i nadále k dispozici.

AccountView. Váš online přístup

Pro majitele účtu jsou zde k dispozici připravené všechny důležité informace v reálném čase a všechny podklady jsou v bezpapírové formě. Váš přehled účtů: všechny stavy na účtech v reálném čase

Pohyby na účtech: transakce a pozice hotovosti/cenných papírů  Poštovní schránka: všechny důležité podklady jsou všude k dispozici online

 

Pomocí AccountView získate přehled Vašich osobních financí jedním kliknutím. Zde se můžete přihlásit. Login.

AccountView - FAQ

Zde najdete odpovědi na nejčastější otázky.

Je AccountView zdarma?

Ano, AccountView je zdarma pro online přístup ke klientským depozitům u společnosti Moventum.

Co je nutné udělat, když se objeví pop-up okno „Vaše údaje o účtu nejsou kompletní“?

Toto varování o nekompletních informacích se zobrazí při nekompletních údajích k účtu, jako např. pokud chybí Vaše daňové identifikační číslo (DIČ) nebo máte prošlý občanský průkaz.

Máte-li u Moventa jen jeden účet:
Kliknete-li na „OK“, objeví se nové pop-up okno, které Vás povede k doplnění údajů.

Máte-li u Moventa více účtů:
Kliknete-li na „OK“, budete přesměrování na stránku „Náhled na účty“, kde můžete ihned vidět, pro které z Vašich účtů chybí informace a je nutné je aktualizovat.

Ačkoliv je můj občanský průkaz ještě platný, zobrazuje se, že je propadlý. Proč?

Takovéto varování dostanete, je-li Váš občanský průkaz už propadlý nebo pokud propadne během dvou měsíců. V sekci ‚Uploads‘ můžete nahrát platný občanský průkaz (z obou stran). Můžete svůj průkaz nahrát také pomocí fotografie ze smartphonu.

Jak to, že se i moje položky v cizích měnách zobrazují v EUR?

U položek v cizí měně, zobrazených pod „Tržní hodnota (EUR)“, se jedná výhradně o orientační hodnoty, které byly zjištěny na základě devizového kurzu z předchozího dne.

Jaké výhody mi poskytuje poštovní schránka (postbox)?

Poštovní schránka Vám umožňuje centrální a zjednodušený příjem, čtení a ukládání všech důležitých podkladů, týkajících se Vašeho účtu u společnosti Moventum. Moventum nahrává pravidelně do poštovní schránky dopisy, reporty a jiné dokumenty. Poštovní schránka nabízí přehled o všech nových dokumentech a o všech dosavadních sděleních. Můžete si dokumenty snadno stáhnout, uložit nebo je vytisknout. Při aktivaci online poštovní schránky ušetříte 12 EUR ročního poplatku za zasílání poštou. Aktivace poštovní schránky během roku jsou z toho vyňaty.

Nemám přístup k poštovní schránce. Co mohu udělat?

Prosím aktivujte nejprve svou poštovní schránku. Pro aktivaci klikněte v sekci „Nastavení“ na „Aktivovat“. Přečtěte si důležité informace a potvrďte pomocí „OK“.

Jak získám uživatelské jméno a heslo?

Přístup k účtu bude chráněn uživatelským jménem a heslem. Tyto přihlašovací údaje obdržíte přímo od společnost Moventum poté, co vyplníte registrační formulář a podepsaný ho pošlete zpět. Zadané heslo je nutné změnit při prvním přihlášení. Změna hesla je poté možná kdykoliv online.

 

Zapoměl jsem svoje přihlašovací údaje do AccountView. Jak získám nové údaje?

Jestliže jste zapomněli svoje uživatelské jméno a/nebo svoje heslo, můžete jednoduše požádat o zaslání nových přístupových údajů. K tomu zvolte na přihlašovací stránce sekci „Nastavit nové uživatelské jméno nebo heslo“, vyplňte formulář a pošlete ho společnosti Moventum.

Když nás požádáte o zaslání nového uživatelského jména, bude Vám zasláno staré jméno, ale ve spojení s novým heslem, které je nutné po prvním přihlášení změnit.

 

Jste už klient a máte další otázky?

Můžete se podívat a najít radu v naší detailní uživatelské příručce s mnoha dalšími vysvětleními a informacemi. Najdete ji v sekci Ke stažení u svého účtu v AccountView.

 

Kromě toho má váš poradce přístup k uživatelské příručce AccountView prostřednictvím MoventumOffice a může vám ji poskytnout. Máte-li dotazy a obavy, spojte se prosím se svým poradcem, abyste mohli plně využívat výhody svého účtu u společnosti Moventum.