AccountView
Přihlásit se
MoventumOffice
Přihlásit se
About usPodporujeme naše finanční poradce v

jejich péči o klienty nezávisle a produktově neutrálně.


Rádi pomáháme našim klientům s flexibilním řešením a poskytujeme jim absolutní spolehlivost.Vydejte se s námi cestou našeho

poslání, kdy pomáháme finančním

poradcům zjednodušit jejich

běžný pracovní den.

 

Kariéra

Moventum S.C.A.

Moventum podporuje poskytovatele finančních služeb, což jsou finanční poradci, správci majetku, banky, pojišťovny a penzijní pojišťovny, při účinnějším a efektivnějším uspořádání jejich práce.

 

Práci poskytovatelů finančních služeb doplňuje stabilní a robustní investiční platforma pro obchodování s cennými papíry, pro vedení depozita a účtů a pro profesionálně aktivně řízenou správu majetku, spočívající na fondech a ETF.

 

Finanční poradci s klienty z nejrůznějších zemí původu a bydliště se mohou spolehnout na mezinárodní servis: Moventum vede depozita více než 40 000 klientů z 124 zemí.

 

Nad společností Moventum dohlíží Lucemburský regulátor nad finančními trhy (CSSF) a Moventum je členem systému pro odškodnění investorů Système d’indemnisation des investisseurs Luxembourg (SIIL).

Banka Banque de Luxembourg  spravuje vklady klientů, vedené u společnosti Moventum. Je členem lucemburského fondu na zajištění vkladů FGDL (Fonds de garantie des dépôts Luxembourg) a patří ke stabilní a silné skupině podniků s mezinárodním top ratingem.

.

Moventum Asset Management S.A.

Moventum Asset Management S.A. (Moventum AM) je stoprocentní dceřiná společnost firmy Moventum S.C.A. Ve společnosti Moventum AM, v níž je od roku 2019 spojena expertýza asset managementu, se v rámci portfolia majetku spravují vlastní střešní fondy Moventum i individuální mandáty.

Vlastnická struktura

Moventum S.C.A. je součástí skupiny ProService Finteco Capital Group od května 2021. 

ProService Finteco Sp. z o.o., která zahrnuje společnosti MakeItRight a Turbine Analytics a je předním poskytovatelem služeb transferové agentury, účetnictví a oceňování fondů a služeb účetnictví společnosti. Společnost také poskytuje IT řešení, technologie a spravované služby pro finanční instituce v Polsku i v zahraničí. Cílem ProService Finteco je nabídnout svým klientům profesionální řešení šitá na míru, obchodní aplikace a služby outsourcingu. ProService Finteco spolupracuje zejména s investičními fondy, penzijními fondy, pojišťovnami a bankami, podporuje klíčové procesy nakládání s finančními produkty, službami a zákaznickým servisem.

Další informace: https://psfinteco.com/en/

Kariéra

Chcete převzít zodpovědnost a máte proklientské a inovativní myšlení?

Zde zjistíte více o kariéře u společnosti Moventum. 

Naše členství

ALFI představuje tvář a hlas lucemburské komunity správy aktiv a investičních fondů, která prosazuje udržitelné investování, mainstreamová a soukromá aktiva..

Lucembursko-polská obchodní komora (LPCC) je dobře zavedená nezisková organizace se sídlem v Lucemburském velkovévodství. Od roku 2012 Komora podporuje živé mezipodnikové vztahy v Lucembursku a Polsku.