AccountView
Přihlásit se
MoventumOffice
Přihlásit se

Nový Sales Manager pro Česko a Slovensko

Brno, 13. listopadu 2019 - Jan Zendulka přebírá u firmy Moventum a.s., součásti lucemburské firmy Moventum S.C.A., od 01.11.2019 nově vytvořené místo jako Sales Manager pro Česko a Slovensko. Nadřízeným pana Zendulky je pan Andreas Pál, CEO firmy Moventum a.s. v Brně.

„Jsme rádi, že se nám podařilo získat v Janu Zendulkovi zkušeného kolegu, který excelentně zná trh“, říká A. Pál. „Soukromí investoři v Česku a na Slovensku stále více poptávají produkty pro budování majetku, vzhledem k nízké úrovni úroků jsou to především atraktivní alternativy k bankovním vkladům.“ Tyto změny na trhu zajišťují silný růst Moventa. Nabídka fondů a správy majetku od skupiny Moventum, která je investorům v Česku a na Slovensku k dispozici přes finanční zprostředkovatele, poskytuje možnost uspokojení stále rostoucí poptávky. „Chceme zintenzivnit spolupráci s poradci a posílili jsme proto náš obchodní tým o Jana Zendulku“, říká Andreas Pál.

 

Zkušenosti v oblasti obchodu získával Jan Zendulka od roku 2010 u Real Treuhand Real Estate and Development, podniku banky Raiffeisenbank, než v roce 2013 u VH Investments převzal jako specialista na investice zodpovědnost za portfolio klientů. V roce 2015 založil Jan Zendulka podnik Just Invest, v němž byl zodpovědný za strategický management. S nástupem u Moventa se Jan Zendulka stáhl z aktivní každodenní činnosti v Just Invest. „Jsem velmi potěšen novým, zajímavým a napínavým úkolem, kdy mám Moventum přiblížit poradcům v Česku a na Slovensku. Obzvláště představení četných výhod, které Moventum poradcům nabízí, i aktivní podporu při startu a během spolupráce s Moventem vidím jako jeden ze svých hlavních úkolů“, říká Jan Zendulka.

 

O firmě Mobentum:

Moventum a.s. je součástí lucemburské firmy Moventum S.C.A. a je aktivní v Česku od poloviny roku 2019. Podnik má licenci OCP a dává poradcům velký výběr fondů a ETF, aby ve spojení s různými modely účtů mohli nabízet nezávislé poradenství.

 

Moventum S.C.A. jako nezávislý partner poskytující finanční služby je orientovaný speciálně na poskytovatele finančních služeb jako jsou finanční poradci, majetkoví správci, institucionální investoři a NNO. Ke službám v oblasti investic do majetku a jeho budování patří na internetu spočívající investiční platforma s cennými papíry s těžištěm v oblasti fondů. Finanční poradci nejsou zatíženi administrativními úkoly, zaintegrované je vedení depozit a účtů pro koncové investory. Do spektra činností full-servisu patří nástroje managementu investic, reporty v souladu s předpisy a individuální služby v oblasti cenných papírů. Nabídku doplňuje standardizovaná správa majetku fondů s trvalým, úspěšným track-recordem pro relevantní profily šancí a rizik. Skupina Moventum umožňuje navíc institucionálním investorům kompletní outsourcing zpracování cenných papírů. Investiční platforma MoventumOffice nabízí přístup k více než 9000 investičních produktů včetně fondů a ETF od více než 400 investičních domů, používání nástrojů v oblasti analýz, reportingů a podpory.

 

 

Kontakt:

Andreas Pál, CEO

Moventum a.s.

Holandská 878/2

639 00 Brno

Tel: +420 537 022 167

Email: contact@moventum.cz

www.moventum.cz

Ke stažení

Zde najdete naše Factsheets a brožury. Rovněž zde najdete: Ex-ante informace o nákladech & a úrokových sazbách.

Zůstaňte v obraze díky Moventum newsletteru

Exkluzivně pro odběratele:

  • Aktuální tržní údaje
  • Pozvánky k událostem
  • Další témata pro poradce

Zaregistrujte se hned!