AccountView
Přihlásit se
MoventumOffice
Přihlásit se

Nový CEO společnosti Moventum a.s.

Investiční platforma Moventum S.C.A. jmenovala s okamžitou platností Jana Zendulku novým CEO své sesterské společnosti Moventum a.s. v České republice. Jan Zendulka v této funkci nahrazuje Andrease Pála. „Děkujeme Andreasovi Pálovi za dobrou spolupráci a máme radost, že vedení přebírá Jan Zendulka, zkušený kolega s hlubokými znalostmi o společnosti“, říká Louis Wright, generální ředitel Moventum S.C.A. v Lucembursku.

Jan Zendulka byl od roku 2019 zodpovědný za vedení obchodu ve společnosti Moventum a.s. V roce 2016 založil v Brně společnost pro správu majetku Just Invest, kde působil jako COO. Předtím Jan Zendulka pracoval jako manažer prodeje a investiční poradce v různých finančních společnostech v České republice i v zahraničí. Jan Zendulka dlouhodobě prokazuje jasnou strategickou vizi a schopnost orientovat se v komplexním tržním prostředí. „S velkým důrazem na prosazování inovací a kultivaci růstu společnosti má Jan Zendulka ideální pozici pro vedení společnosti Moventum a.s. do vzrušující nové kapitoly,“ říká Louis Wright. „Jsme pevně odhodláni rozšířit naše podnikání v České republice a neustále zlepšovat úroveň služeb a podpory, kterou nabízíme našim váženým klientům,“ říká Zendulka.

Společnost Moventum je v České republice aktivní od roku 2005. V roce 2014 zde otevřela svou první kancelář a v roce 2017 byla založena dceřinná společnost Moventum a.s. V roce 2019 získala společnost Moventum a.s. svou licenci OCP. „Moventum a.s. působí jako interface a servisní partner mezi finančními poskytovateli služeb v České republice a společností Moventum S.C.A. v Lucemburku“, říká generální ředitel Moventum S.C.A. Louis Wright. Moventum je mezinárodně orientovaná fondová platforma a nabízí své služby v mnoha různých zemích. Účty Moventum lze spravovat v různých měnách a obchodní platforma, reporty a servisní centrum jsou k dispozici v několika jazycích. „S námi má mnoho mezinárodních klientů přístup ke správě aktiv, která má 20letou a mimořádně úspěšnou historii“, říká Wright.

Moventum tedy nabízí poradcům vynikající, mezinárodně diverzifikovanou produktovou škálu. „Jsme jednotným místem pro úschovu, obchodování s cennými papíry a služby správy aktiv“, říká Wright. „A to pomáhá našim klientům po celém světě – včetně klientů z České republiky.“ Spolu s týmem bude Jan Zendulka stavět na silných základech položených předchůdci a povede společnost vpřed. „Naším cílem bude přinášet mimořádnou hodnotu našim klientům, podporovat kulturu inovací a využívat nové příležitosti k růstu“, říká Zendulka.

Ke stažení

Zde najdete naše Factsheets a brožury. Rovněž zde najdete: Ex-ante informace o nákladech & a úrokových sazbách.

Zůstaňte v obraze díky Moventum newsletteru

Exkluzivně pro odběratele:

  • Aktuální tržní údaje
  • Pozvánky k událostem
  • Další témata pro poradce

Zaregistrujte se hned!