AccountView
Přihlásit se
MoventumOffice
Přihlásit se

Moventum umožňuje přímé digitální připojení

Moventum posiluje své podnikání v oblasti online investiční platformy a umožňuje digitální přístup pro poskytovatele třetích stran. „To umožňuje plně digitální on-boarding pro mnohem více poskytovatelů, zjednodušuje procesy a snižuje náklady,“ říká Jan Zendulka, CEO společnosti Moventum a.s. Moventum bude v budoucnu úžeji spolupracovat s poskytovateli třetích stran.

„Tento digitální přístup je milníkem ve vývoji společnosti Moventum. Naše systémy lze nyní snadno integrovat do mnoha dalších prostředí,“ říká Jan Zendulka. Trasa pro on-boarding je nyní plně digitální a umožňuje tak propojení s broker pooly. Ve většině případů lze nyní transakční příkazy a otevření účtů poradci z těchto poolů založit v platformě Moventum bez dalšího manuálního úsilí.

To poskytne tisícům poradců snadný přístup k tomu, co je již dostupné v MoventumOffice. „Celkově to zjednoduší procesy a budou tak transparentnější,“ říká Jan Zendulka. První partneři budou postupně připojeni přes nová API rozhraní. Společně kombinují objem v dvouciferném miliardovém rozsahu spravovaných aktiv v investičním segmentu. „Předpokládáme, že toto digitální otevření nám otevře další potenciál k růstu,“ dodává Jan Zendulka.

Více informací je k dispozici na www.moventum.cz

Ke stažení

Zde najdete naše Factsheets a brožury. Rovněž zde najdete: Ex-ante informace o nákladech & a úrokových sazbách.

Zůstaňte v obraze díky Moventum newsletteru

Exkluzivně pro odběratele:

  • Aktuální tržní údaje
  • Pozvánky k událostem
  • Další témata pro poradce

Zaregistrujte se hned!