AccountView
Přihlásit se
MoventumOffice
Přihlásit se

Moventum snižuje minimální investici u modelových a aktivně řízených portfolií na 5.000 EUR

Lucemburk, 20. července 2021 - Ode dneška (20.07.2021) mohou investoři do účtů se správou majetku MoventumPlus Aktiv, MOVEactive i do účtu MOVEeasy inspired by Vanguard funds investovat už od částky 5.000 EUR. „Snížení minimální investice umožňuje dalším skupinám investorů přístup k velmi kvalitním investičním produktům a představuje pro investory dotčené nízkými a negativními úroky skutečnou alternativu“, říká Andreas Pál, viceprezident AT & CEE společnosti Moventum S.C.A. a CEO společnosti Moventum a.s.

S okamžitou platností mohou soukromí investoři využívat výhody investice do těchto modelů účtů už od částky 5.000 EUR. Toto pak platí jak pro nové klienty, kteří budou moci investovat do různých portfolií s první investicí od 5.000 EUR, i pro stávající klienty, kteří budou mít možnost vložit do zvoleného portfolia následnou investici od 5.000 EUR. Pravidelné investice jsou možné již od 5O EUR.

V zásadě je stále obtížnější investovat právě nižší aktiva tak, aby přinášela výnos. „Problémem nejsou jen nízké úroky, malý výnos snižuje i rostoucí inflace“, říká Pál. „Mnoho investic do modelových a aktivně řízených portfolií začíná teprve od větších částek.“ Proto Moventum nyní snižuje vstupní překážku. Poradci mají možnost nabídnout svým klientům takové investice už při nižších částkách.

„Jde o to, aby nyní bylo možné použít úspěšná řešení u dalších klientů“, říká Pál. „Protože je i s ohledem na rychle se zvětšující počet digitálních nabídek nutné mít možnost sáhnout po produktech s úspěšným Track Recordem.“ A po takových, u nichž s klienty pracují profesionální poradci a partneři, kteří jim pomohou vysvětlit investiční strategie a výhledy.

 

Kontakt:
Moventum a.s.
Palác Padowetz
Bašty 413/2,
602 00 Brno
Tel: + 420 734 727 828
Email: contact@moventum.cz
www.moventum.cz

Ke stažení

Zde najdete naše Factsheets a brožury. Rovněž zde najdete: Ex-ante informace o nákladech & a úrokových sazbách.

Zůstaňte v obraze díky Moventum newsletteru

Exkluzivně pro odběratele:

  • Aktuální tržní údaje
  • Pozvánky k událostem
  • Další témata pro poradce

Zaregistrujte se hned!