AccountView
Přihlásit se
MoventumOffice
Přihlásit se

Moventum a.s. slaví druhé narozeniny

Brno, 14. června 2021 - Moventum a.s., česká dceřinná společnost nezávislého partnera poskytujícího finanční služby Moventum S.C.A. z Lucemburska, se může v těchto dnech ohlédnout za svou dvouletou existencí. „Moventum a.s. začala velmi dobře a za poslední dva roky výrazně vyrostla“, říká Andreas Pál, viceprezident AT & CEE společnosti Moventum a CEO společnosti Moventum a.s.

Moventum a.s. působí v České republice od roku 2019. Poskytovatel služeb s licencí obchodníka s cennými papíry je prvním kontaktním místem pro lokální partnery a pomáhá při outsourcingu  v nejrůznějších oblastech: procesy KYC, opatření proti legalizaci výnosů z trestné činnosti, regulatorní reporting nebo distribuce finančních produktů, které jsou součástí vlastní obchodní platformy. „Na základě našeho flexibilního obchodního modelu jsme schopni najít řešení pro distribuci finančních produktů podle uznávaných EU standardů“, říká Pál. „Naši lokální partneři profitují z toho, že s námi mohou pracovat i přes náročné podmínky vytvořené nařízením MiFID II“, říká Pál. Kromě toho funguje Moventum a.s. také jako introducing broker pro zahraniční správce aktiv bez vlastní licence OCP.

Společnost Moventum tyto dva roky od svého založení dobře využila: „Naše webináře a rozhovory se zajímavými hosty se u našich partnerů pravidelně setkávají s širokým zájmem“, říká Pál. „I pro český trh inovativní portfolia MOVEactive a MOVEeasy pro jednorázové investice a pravidelné investování jsou velmi úspěšná a rychle rostou.“ Nová partnerství s investičními zprostředkovateli, se zahraničními správci aktiv a poskytovateli služeb podtrhují dobré postavení stále mladého podniku na českém trhu. Na základě tohoto dobrého vývoje se Moventum a.s. přestěhovalo s větším počtem zaměstnanců do nové větší kanceláře v centru Brna. I první kontrola ČNB, která byla úspěšně absolvována v loňském roce, ukazuje, že Andreas Pál a jeho tým jsou na správné cestě.

Více informací najdete na www.moventum.cz

 

Kontakt:

Moventum a.s.

Palác Padowetz

Bašty 413/2,

602 00 Brno

Tel: + 420 734 727 828

Email: contact@moventum.cz

www.moventum.cz

Ke stažení

Zde najdete naše Factsheets a brožury. Rovněž zde najdete: Ex-ante informace o nákladech & a úrokových sazbách.

Zůstaňte v obraze díky Moventum newsletteru

Exkluzivně pro odběratele:

  • Aktuální tržní údaje
  • Pozvánky k událostem
  • Další témata pro poradce

Zaregistrujte se hned!